TABELA

TABELA

Tabelalar mağazanızın veya ofisinizin en önemli parçasıdır. Müşterileriniz ve hedef kitlenizin seçimini etkileyecek veya ziyaretinize gelen misafirlerinizin size bakış açısını değiştirecektir. Creative bir tabela tasarımı, mükemmel bir uygulama ile buluşunca her zaman akılda kalacaksınız.

Tabelalar profesyonel ellerde çok olumlu etkilere yol açarken deneyimsiz ve kalite gözetmeyen kişilerin elinde negatif etkilere sebep olabilir. Bu yüzden tabela tasarım ve uygulama konusundaki hizmeti en profesyonel kişilerden almalısınız.

İş yerleri ve markalar için oldukça önemli olan tabela çeşitleri, bütçenize ve sektörünüze göre şekillendirilebilmektedir. Firma olarak hazırladığımız tabelalar, hedef kitlenize ulaşmanızı sağlayacak ve tanıtımınızı da kaliteli bir biçimde yapmanıza fırsat tanıyacaktır.

Kareksa olarak ürettiğimiz tabela çeşitlerinde ön planda totem ve ışıklı tabelalar bulunmaktadır. Bunun yanı sıra bütçeye uygun olarak hazırladığımız diğer tabelalar da müşterimizin beğenisini kazanmaya devam etmektedir.

TABELA ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

-Vinil Germe Tabela
-Dekupe Oyma Tabela
-Pleksi Kutu Harf Tabela
-Alüminyum Kutu Harf
-Alüminyum Fileli Harf

TOTEM ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

-Tek-Çift Bacaklı Totem Tabela
-Kompozit-Alüminyum Totem Tabela
-Işıklı, Işıksız Totem Tabela
-Profil Totem Tabela
-Vinily Germe Totem Tabela


TEKLİF AL

Fiyatlarımız ve çalışmalarımız hakkında bilgi almak için formu doldurunuz

    VinilBrandaFolyoTabelaOne Way Vision

    5mb üzerindeki dosyalarınızı We Transfer aracılığı ile kareksareklam@gmail.com adresine gönderiniz